Интернет-библиотека read2read.net: читай-качай!

read2read.net / Список книг автора Акунін Борис

Акунін Борис - книги автора

Творчество автора (Акунін Борис) представлено в следующих жанрах:
Детективы и Триллеры, Криминальный детектив, Приключения, Исторические приключения, Приключения
Творчество автора (Акунін Борис) представлено в следующих сериях книг:
Пригоди Ераста Фандоріна, Пригоди Ніколаса Фандоріна
 Обложка  Описание  Ссылки
Обложка книги Азазель Азазель

 Серия: Пригоди Ераста Фандоріна

 Жанр: Детективы и Триллеры, Криминальный детектив


Вперше читачеві пропонується переклад українською роману Бориса Акуніна «Азазель».

Пригоди, елегантного слідчого XIX століття Ераста Фандоріна викликали подив та надзвичайне захоплення читаючої публіки, яка вже давно не бачила такого витонченого тексту, з вишуканою манерою письма, такої парадоксальності та динамізму сюжету, які притаманні дійсно справжній літературі.

Постріл в Олександрівському саду і зухвала смерть багатого молодика відкривають перед слідчим Ерастом Фандоріним цілу низку подій, що, наче в калейдоскопі, зміщуються в часі і просторі: Москва, Санкт-Петербург, Лондон, великосвітський салон, прекрасна дама, картярське кубло, американська рулетка, естернат для безпритульних… І за всім цим загадкові непередбачувані події, які розплутує поліцейське Розшукове управління. Потойбічні привиди і перевтілення, карколомні погоні і влучні постріли, зрада і трагічна любов тримають читача в приємному збудженні і напруженні аж до самісіньких останніх сторінок класичного кримінального роману.

Читать или скачать книгу «Азазель»
Обложка книги Алтин-толобас Алтин-толобас

 Серия: Пригоди Ніколаса Фандоріна

 Жанр: Детективы и Триллеры, Криминальный детектив, Приключения, Исторические приключения, Приключения


Уперше читачеві пропонується переклад українською роману Бориса Акуніна «Алтин-толобас».

Магістр Ніколас Фандорін із «туманного Альбіону», відчувши поклик вітчизни не лише фібрами душі, а ще й унаслідок прочитання листа свого пращура до нащадків, одважується вирушити на пошуки легендарної Лібереї, так званої «бібліотеки Івана Грозного».

Середньовіччя з тортурами та забобонами, романтика жорстких реалій на зламі тисячоліть зіштовхують молодого вченого віч-на-віч із чиновником і кілером, колишнім «благородним» злочинцем і відчайдушною журналісткою, радником британського посольства й одразу кількома службами безпеки…

Події сьогодення та давнини, тісно переплітаючись між собою, створюють химерний калейдоскоп такої насиченості, що до кінця роману читач перебуває в очікуванні все нових і нових відкриттів, останнє з яких іще попереду.

Читать или скачать книгу «Алтин-толобас»
Обложка книги Сокіл і Ластівка Сокіл і Ластівка

 Серия: Пригоди Ніколаса Фандоріна

 Жанр: Приключения, Исторические приключения, Приключения


Рукопис із замку Теофельс — подарунок заможної англійської тітки — може стати для нашого сучасника Ніколаса Фандоріна справжньою картою до скарбів піратів Карибського моря, серед яких сумнозвісний діамант «яблуко роздору». Фандорін пливе назустріч пригодам на «Соколі», комфортабельному круїзному лайнері, і навіть не здогадується, що 300 років тому його далека родичка Летиція Дорн зійшла на борт піратського фрегата у подобі судового лікаря, щоб швидка «Ластівка» домчала її до заповітних берегів…

Читать или скачать книгу «Сокіл і Ластівка»
Категории
По книгам: А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ы Э Ю Я [EN] [0-9]
По авторам: А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я [EN] [0-9]
По сериям: А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я [EN] [0-9]