Интернет-библиотека read2read.net: читай-качай!

read2read.net / Список книг автора Амаду Жоржі

Амаду Жоржі - книги автора

Творчество автора (Амаду Жоржі) представлено в следующих жанрах:
Проза, Классическая проза, Детское, Детские приключения
Творчество автора (Амаду Жоржі) представлено в следующих сериях книг:
Вершини світового письменства
 Обложка  Описание  Ссылки
Обложка книги Дона Флор та двоє її чоловіків Дона Флор та двоє її чоловіків

 Жанр: Проза, Классическая проза


Якщо вас вабить загадкова та розмаїта культура Латинської Америки з її карнавалами, вбранням, музикою, стравами і таємничими віруваннями, то ця книжка для вас.

Роман «Дона Флор та двоє її чоловіків» усесвітньовідомого письменника, громадського і політичного діяча, академіка Бразильської академії літератури Жоржі Амаду написано в жанрі магічного реалізму. Поряд із вигаданими, але цілком правдоподібними і живими персонажами, у творі фігурують реальні представники бразильської культури 30–40 років ХХ сторіччя — музиканти, співаки, актори, а також божества і духи афробразильських релігійних культів.

Та на першому місці, звісно ж, історія дони Флор, красуні, неперевершеної кулінарки, власниці школи «Смак і Мистецтво», яка мусить обирати, що для неї в житті важливіше: громадська думка чи особисте щастя.

Читать или скачать книгу «Дона Флор та двоє її чоловіків»
Обложка книги Габрієла Габрієла

 Серия: Вершини світового письменства

 Жанр: Проза, Классическая проза


У цьому творі видатний сучасний бразільський письменник розкриває політичну структуру своєї країни, показує традиції, звичаї та мораль народу, з гумором, а іноді й сарказмом, змальовує представників «вищого світу» міста Ільєуса.

Розповідаючи про кохання красуні-мулатки Габрієли й араба Насіба, автор створює образ привабливої жінки, лагідної, безпосередньої й простодушної, що відкидає норми буржуазної моралі й за будь-яких обставин лишається сама собою. 

Читать или скачать книгу «Габрієла»
Обложка книги Капітани піску Капітани піску

 Жанр: Проза, Классическая проза, Детское, Детские приключения


У центрі роману всесвітньовідомого бразільського письменника Жоржі Амаду життя бездомних підлітків, які оселилися в руїнах колишнього складу на закинутому піщаному побережжі біля Ріо-де-Жанейро.

Вони стали загрозою для спокою міста, і міські власті намагаються розігнати цю своєрідну комуну, де панував суворий закон справедливості й рівності. По-різному складаються долі цих безпритульних, але більшість із них, підрісши, включаються в політичну боротьбу, яку веде бразільський народ за свою свободу.

Читать или скачать книгу «Капітани піску»
Обложка книги Капітани піску. Габрієла Капітани піску. Габрієла

 Жанр: Проза, Классическая проза, Детское, Детские приключения


До книги ввійшли два романи видатного сучасного бразільського письменника. В центрі роману «Капітани піску» — життя бездомних підлітків, які поселилися в руїнах колишнього складу на закинутому піщаному узбережжі біля Ріо-де-Жанейро. В романі «Габрієла» письменник розкриває політичну структуру своєї країни, показує традиції, звичаї, мораль народу, з гумором, а іноді і сарказмом, зображує представників «вищого світу» міста Ільєуса.

Читать или скачать книгу «Капітани піску. Габрієла»
Категории
По книгам: А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ы Э Ю Я [EN] [0-9]
По авторам: А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я [EN] [0-9]
По сериям: А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я [EN] [0-9]