Интернет-библиотека read2read.net: читай-качай!

read2read.net / Список книг автора Шрайєр Вольфганг

Шрайєр Вольфганг - книги автора

Творчество автора (Шрайєр Вольфганг) представлено в следующих жанрах:
Детективы и Триллеры, Шпионский детектив, Полицейский детектив, Криминальный детектив, Политический детектив, Приключения, Приключения
 Обложка  Описание  Ссылки
Обложка книги Акротірський шпигун Акротірський шпигун

 Жанр: Детективы и Триллеры, Шпионский детектив


Вольфганг Шрайєр — сучасний німецький письменник (НДР), уже відомий українському читачеві своїм романом «Операція «Сандерстром».

Оповідання «Акротірський шпигун» — другий твір письменника, який видається українською мовою.

Дія оповідання відбувається на острові Кіпр восени 1956 року. Англо-французькі імперіалісти готують напад на Єгипет. На Кіпрі в суворій таємниці концентруються їх війська. Але секретні відомості про ці приготування регулярно потрапляють до єгипетського командування. Хто їх передає? Англійський офіцер Роджер Андерсон дістає завдання викрити шпигуна. Він починає стежити за підозрілим «археологом», який веде розкопки в районі військового аеродрому Акротірі, Переживши разом з героєм твору ряд цікавих пригод, читач приходить до зовсім несподіваної розв'язки. Акротірським шпигуном виявляється… Та про це ви дізнаєтесь, прочитавши оповідання.

Автор вводить читача в гнітючу і в той же час хвилюючу атмосферу Суецького конфлікту, проливає світло на діяльність імперіалістичної розвідки на Близькому і Середньому Сході, показує незламну волю пригноблених народів до боротьби з колонізаторами.

Читать или скачать книгу «Акротірський шпигун»
Обложка книги Гараж пана Якобса Гараж пана Якобса

 Жанр: Детективы и Триллеры, Полицейский детектив, Криминальный детектив, Политический детектив


Західноберлінська поліція вже рік ганяється за невловимою бандою грабіжників. І от новий злочин: зламано сейф у заводській лабораторії, вкрадено результати важливих дослідів. Сліди ведуть до великого гаража в передмісті Західного Берліна. Бандитське кубло можна розгромити! Але… начальство не дозволяє. Адже пограбована лабораторія в демократичній Німеччині…

Роман Вольфганга Шрайєра — яскрава картина з життя Західного Берліна, перетвореного окупаційними властями західних держав та боннськими реваншистами на розсадник злочинів і провокацій, плацдарм шпіонажу та диверсій проти НДР і всього соціалістичного світу.

Переклали Ю. Лісняк та 3. Кундіренко

Читать или скачать книгу «Гараж пана Якобса»
Обложка книги П'ять життів доктора Гундлаха П'ять життів доктора Гундлаха

 Жанр: Детективы и Триллеры, Политический детектив, Приключения, Приключения


Письменник широко відомий у НДР і багатьох країнах Європи своїми пригодницькими творами. Гострий сюжет, документальна канва, політична загостреність і актуальність головної ідеї, напруженість розвитку й несподіваність розв'язки — все це надає його творам особливої сили.

Головний герой роману — службовець Рейнського акціонерного товариства промислового будівництва Ганс Гундлах — потрапляє у вир політичних подій, що відбуваються у Центральній Америці, у Сальвадорі.

Читать или скачать книгу «П'ять життів доктора Гундлаха»
Категории
По книгам: А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ы Э Ю Я [EN] [0-9]
По авторам: А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я [EN] [0-9]
По сериям: А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я [EN] [0-9]