Интернет-библиотека read2read.net: читай-качай!

read2read.net / Список книг автора Верн Жуль

Верн Жуль - книги автора

Творчество автора (Верн Жуль) представлено в следующих жанрах:
Проза, Классическая проза, Приключения, Морские приключения, Фантастика, Научная Фантастика, Путешествия и география, Природа и животные, Детское, Детские приключения, , , , Приключения
Творчество автора (Верн Жуль) представлено в следующих сериях книг:
 Обложка  Описание  Ссылки
Обложка книги П’ятнадцятирічний капітан П’ятнадцятирічний капітан

 Жанр: Проза, Классическая проза, Приключения, Морские приключения


Одним з найвідоміших творів великого французького письменника Жуля Верна, пригодницькі твори якого принесли йому світову славу, став захоплюючий роман «П'ятнадцятирічний капітан». Молодший матрос Дік Сенд через нещасний випадок з екіпажем змушений стати капітаном китобійної шхуни «Пілігрим». Трагічна та нелегка доля спіткає її пасажирів, яким доведеться зіткнутися зі зрадою, обманом, стати жертвами стихії та неодноразово подивитись в очі смерті.

Читать или скачать книгу «П’ятнадцятирічний капітан»
Обложка книги 20 000 льє під водою 20 000 льє під водою

 Жанр: Фантастика, Научная Фантастика, Приключения, Морские приключения


Мабуть, чимало вчених і винахідників обрали професію, начитавшись у дитинстві Жуля Верна, адже дитяче бажання стати такими сміливими та розумними, як і герої Жуля Верна, залишилося у багатьох на все життя. В одному з найпопулярніших своїх романів письменник яскраво змальовує розмаїття підводного світу. Він мріє про апарат, у якому люди зможуть занурюватися у морські глибини. Майже все, описане геніальним письменником, вже стало реальністю, але його творами, безсумнівно, захоплюватимуться ще багато поколінь.

Для дітей середнього шкільного віку.


Переказ Л. Кузнєцової

Ілюстрації Володимир Котляров

Читать или скачать книгу «20 000 льє під водою»
Обложка книги 20 000 льє під водою 20 000 льє під водою

 Жанр: Приключения, Морские приключения, Путешествия и география, Природа и животные


Всесвітньовідомий роман великого французького фантаста Жуля Верна (1828–1905) про сповнену небезпек і пригод навколосвітню подорож капітана Немо та його друзів на підводному човні «Наутілус».Читать или скачать книгу «20 000 льє під водою»
Обложка книги П’ятнадцятирічний капітан П’ятнадцятирічний капітан

 Серия:

 Жанр: Приключения, Морские приключения, Путешествия и география


Пригодницький роман відомого французького письменника Жуля Верна розповідає про Діка Сенда — хороброго, талановитого юнака, який після загибелі капітана взяв на себе командування шхуною. Дік разом зі своїм невеличким загоном здійснив подорож Анголою (Екваторіальна Африка), щоб урятувати людей. Ця, сповнена смертельних небезпек, мандрівка закінчилася щасливо.

Читать или скачать книгу «П’ятнадцятирічний капітан»
Обложка книги П'ятнадцятирічний капітан П'ятнадцятирічний капітан

 Жанр: Приключения, Морские приключения, Детское, Детские приключения, , ,


Одним з найвідоміших творів великого французького письменника Жуля Верна, пригодницькі твори якого принесли йому світову славу, став захоплюючий роман «П'ятнадцятирічний капітан». Молодший матрос Дік Сенд через нещасний випадок з екіпажем змушений стати капітаном китобійної шхуни «Пілігрим». Трагічна та нелегка доля спіткає її пасажирів, яким доведеться зіткнутися зі зрадою, обманом, стати жертвами стихії та неодноразово подивитись в очі смерті.

Читать или скачать книгу «П'ятнадцятирічний капітан»
Обложка книги Таємничий острів Таємничий острів

 Жанр: Фантастика, Научная Фантастика, Приключения, Приключения


У часи громадянської війни в США п'ятеро сміливців, жителів Півночі, рятуються з полону на повітряній кулі. Страшна буря викидає їх на берег незаселеного острова. Відвага й таланти нових поселенців острова допомагають їм облаштувати своє життя, не мати нужди ні в їжі, ні в одязі, ні в теплі й затишку. Якась таємнича сила допомагає «робінзонам» в найскладніших ситуаціях.

Читать или скачать книгу «Таємничий острів»
Обложка книги Чорна Індія Чорна Індія

 Жанр: Фантастика, Научная Фантастика


Роман Жуля Верна «Чорна Індія» – науково-фантастичний твір про британських шахтарів – в українському перекладі Мирослава Капія був виданий 1930 року у Львові видавництвом «Накладня Михайла Таранька». В цім виданні автор зазначений як «Юлій Верн». Видання ілюстроване малюнками французького художника Жуля Фера (Jules-Descartes Férat). Роман видавався в інших країнах також за назвами «Чорні діаманти», «Дитина з печери», «Дивні справи підземелля», «Підземне місто»... «Чорна Індія» входить до циклу «Незвичайні подорожі». Написана в 1877 році. У романі знайшли відображення враження від поїздки Жуля Верна з його другом Іньяром до Англії і Шотландії влітку 1859 року. Перша публікація роману – в газеті “Le Temps”, з 28 березня по 22 квітня 1877 року. Перше книжкове видання побачило світ 26 квітня 1877 року.

Читать или скачать книгу «Чорна Індія»
Категории
По книгам: А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ы Э Ю Я [EN] [0-9]
По авторам: А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я [EN] [0-9]
По сериям: А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я [EN] [0-9]