Интернет-библиотека read2read.net: читай-качай!

read2read.net / Список книг автора Подервянський Лесь

Подервянський Лесь - книги автора

Творчество автора (Подервянський Лесь) представлено в следующих жанрах:
Юмор, Юмор, Поэзия, Драматургия, Драматургия, Проза, Контркультура, Современная проза
Творчество автора (Подервянський Лесь) представлено в следующих сериях книг:
 Обложка  Описание  Ссылки
Обложка книги Африка, сни Африка, сни

 Жанр: Юмор, Юмор


До найповнішого зібрання творів класика сучукрліту Леся Подерв’янського ввійшли тексти, які розійшлися на цитати раніше, ніж автор усвідомив, що мав би стати першим українським письменником-мільйонером. Небачена краса його творів знайшла поціновувачів і серед юних та допитливих студентів-першокурсників, і серед битих життям мільярдерів.

Уперше публікується повнометражна комедія-екшн «Ваша Галя балувана» – неперевершена кіноісторія про прекрасну Галю, українську якудзу і Дао, яке не описати словами.

Для широкого кола читачів із почуттям гумору, які розуміють (при)значення обсценної лексики.

Читать или скачать книгу «Африка, сни»
Обложки нет Гамлєт, або Феномен датського кацапізма

 Серия:

 Жанр: Юмор, Юмор

Обложка книги Герой нашого часу Герой нашого часу

 Жанр: Поэзия, Драматургия, Драматургия, Юмор, Юмор


Лесь Подерв’янський – скандально відомий український письменник і художник. Його епатажні п’єси, що були спочатку записані на аудіокасетах, принесли йому широку популярність. Тепер з його творами можна ознайомитися на сторінках книжок. Читаючи Подерв’янського, ви відкриєте для себе, що його герої, на жаль, не такі вже нереальні, як це може здатися на перший погляд, а тонка іронія та гумор автора дозволять вам ще і ще раз посміхнутися над трагікомізмом нашого життя.

Читать или скачать книгу «Герой нашого часу»
Обложки нет Данко

 Жанр: Поэзия, Драматургия, Драматургия, Юмор, Юмор

Обложки нет Кацапи

 Жанр: Юмор, Юмор

Обложка книги Король Літр Король Літр

 Жанр: Проза, Контркультура, Поэзия, Драматургия, Драматургия


До збірки увійшли п'єси «Король Літр», «Свобода», «День колгоспника», а також оповідання та статті, в яких розкривається оригінальний талант автора. «…в цьому підвалі, де ще літав дух старого пірата, гриміли ударні, музика відскакувала від стін і гупала по вухах. Тіла присутніх потіли і вібрували. Федір видерся на драбину і звідтіля страшно завивав у трубу: «Я безкінечність! – кричав він. – Ти теж безкінечність! Ви всі безкінечність! Ви думаєте, що труси вдягнуті на вас? Помиляєтесь! Труси одягнуті на безкінечність!» Спонтанність дійства і його безкомпромісність висікали небесну електрику. Пацюки розбіглись по норах. Борис Іванович літав у повітрі, вимахуючи милицями, як крилами. Красуні співали п'яними, низькими, як в Аманди Лір, голосами. Жалобна червона стрічка з бронзовим написом «Тов. полковніку Сідоруку от сослуживцев» звивалася кільцями і хиталася, як дресирована кобра».

Читать или скачать книгу «Король Літр»
Обложка книги Множення в умі, або Плинність часу Множення в умі, або Плинність часу

 Жанр: Проза, Контркультура, Поэзия, Драматургия, Драматургия


До збірки «Множення в умі, або Плинність часу», окрім уже відомих, увійшла нова п’єса. Читаючи цю книжку, ви відкриєте для себе, що герої Леся Подерв’янського, на жаль, не такі вже нереальні, як це може здатися на перший погляд, а тонка іронія та гумор автора дозволять вам ще і ще раз посміхнутися над трагікомізмом нашого життя.

Читать или скачать книгу «Множення в умі, або Плинність часу»
Обложки нет Місце встрєчі ізмєніть ніззя, блядь!

 Жанр: Проза, Современная проза, Контркультура

Обложки нет Нірвана, або Also Sprach Zarathustra

 Жанр: Юмор, Юмор

Обложки нет Оповідання, сценарії

 Жанр: Юмор, Юмор

Обложка книги Остановiсь, мгновеньє, ти прекрасно! Остановiсь, мгновеньє, ти прекрасно!

 Жанр: Проза, Контркультура, Поэзия, Драматургия, Драматургия


Лесь Подерв’янський – скандально відомий український письменник і художник. Його епатажні п’єси, що були спочатку записані на аудіокасетах і CD-дисках, принесли йому велику популярність. Тепер з його творами можна познайомитися на сторінках цієї збірки. До неї увійшли п'єси «Остановісь, мгновєньє, ти прекрасно!», «Хвороба Івасика», «Васіліса Єгоровна і мужичкі», «Гамлєт, або Феномен датського кацапізму» та інши твори, в яких розкривається оригінальний талант автора. ХАРКІВ «ФОЛІО» 2013

Читать или скачать книгу «Остановiсь, мгновеньє, ти прекрасно!»
Обложка книги Павлiк Морозов Павлiк Морозов

 Жанр: Проза, Контркультура, Поэзия, Драматургия, Драматургия


Лесь Подерв’янський – скандально відомий український письменник і художник. Його епатажні п’єси, що були спочатку записані на аудіокасетах і CD-дисках, принесли йому велику популярність. Тепер з його творами можна познайомитися на сторінках цієї збірки. Читаючи цю книжку, ви відкриєте для себе, що герої Леся Подерв’янського, на жаль, не такі вже нереальні, як це може здатися на перший погляд, а тонка іронія та гумор автора дозволять вам ще і ще раз посміхнутися над трагікомізмом нашого життя.

Читать или скачать книгу «Павлiк Морозов»
Обложки нет Піздєц

 Жанр: Проза, Современная проза, Контркультура

Обложки нет Рiзні п'єси

 Жанр: Юмор, Юмор

Обложка книги Рух життя, або Динамо Рух життя, або Динамо

 Жанр: Проза, Контркультура, Поэзия, Драматургия, Драматургия


До збірки Леся Подерв'янського – скандально відомого письменника і художника, культової фігури київського андерґраунду 70-90-х років XX століття – увійшли п'єси «Рух життя, або Динамо», «Нірвана, або альзошпрех Заратустра», «Мєсто встрєчі ізмєніть ніззя, б…!», а також телесценарій «Кривенька качечка». "Ну, оце я, хлопці, прихожу в котельну, як всігда, дістаю півлітра, закуску, помидорчики, сало, я люблю, шоб у мене все по-людськи було, ви ж знаєте, у мене тут ядєрку можна пересидіть, наливаю собі стаканюру, і шось, знаєте, мені мішає, ну погано, та й годі. Я туда-сюда, ну наче хтось тут є і за спиною дивиться. Я тіки так різко повертаюсь всією рамою назад, йо-майо, не повірите! Отака жаба сидить і на мене дивиться. Главное, шо інтєрєсно, як вона туда попала? Двері ж зачинені. Хлопці, я сразу пойняв – це шось не те… А потім мене як вдарило! Це Свєтка! Я її так взяв на лопату і думав у піч кинути, а потім думаю: «Ні-і!». Йонатан, ну сам подумай, нашо воно мені? Так двері відчинив і у двір кинув на хрін. Так Свєтку на слідуючий день паралізувало!.."

Читать или скачать книгу «Рух життя, або Динамо»
Категории
По книгам: А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ы Э Ю Я [EN] [0-9]
По авторам: А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я [EN] [0-9]
По сериям: А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я [EN] [0-9]