Интернет-библиотека read2read.net: читай-качай!

read2read.net / Список книг автора Гуцуляк Олег

Гуцуляк Олег - книги автора

Творчество автора (Гуцуляк Олег) представлено в следующих жанрах:
Проза, Историческая проза, Современная проза
 Обложка  Описание  Ссылки
Обложка книги Адепт Адепт

 Жанр: Проза, Историческая проза, Современная проза


Роман Володимира Єшкілєва та Олега Гуцуляка «Адепт, або Свідоцтво Олексія Склавина про сходження до Трьох Імен», написаний у 1993 році, став помітним явищем постмодерністської течії в українській літературі 90-х років. Автори роману органічно поєднали авантюрність та сюжетну насиченість історично-пригодницького жанру з філософською глибиною авторської концепції та елементами текстової гри, властивими сучасній елітарній літературі.

Читать или скачать книгу «Адепт»
Обложка книги Адепт, або Свідоцтво Олексія Склавина про сходження до Трьох Імен Адепт, або Свідоцтво Олексія Склавина про сходження до Трьох Імен

 Жанр: Проза, Историческая проза, Современная проза


Роман В. Єшкілєва і О. Гуцуляка «Адепт» критики відносять до найвідоміших та найцікавіших творів української історичної романістики. Динамічний захоплюючий сюжет переносить читача у ІХ століття, знайомить із суворими воїнами слов’яно-варязької Русі часів Аскольда і Хельга, мудрецями таємничої Хазарії та святими відлюдниками із християнських монастирів Єгипту. Головний герой роману – молодий київський жрець Ратибор – стає учасником грандіозних битв давнини, які на тисячоліття визначили долю Великого Євразійського степу. Битв, де зійшлися у смертельному двобої південна зірка і північна свастика.

Читать или скачать книгу «Адепт, або Свідоцтво Олексія Склавина про сходження до Трьох Імен»
Категории
По книгам: А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ы Э Ю Я [EN] [0-9]
По авторам: А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я [EN] [0-9]
По сериям: А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я [EN] [0-9]