Интернет-библиотека read2read.net: читай-качай!

read2read.net / Список книг автора Бердник Олесь

Бердник Олесь - книги автора

Творчество автора (Бердник Олесь) представлено в следующих жанрах:
Религия и духовность, Эзотерика, Фантастика, Социально-психологическая фантастика, Поэзия, Драматургия, Поэзия, Наука, Образование, Философия, Научная Фантастика, Фэнтези, Культурология, Документальная литература, Публицистика, Проза, Историческая проза, Детское, Детские приключения, Космическая фантастика, Эпическая фантастика, Приключения, Приключения, , Героическая фантастика
Творчество автора (Бердник Олесь) представлено в следующих сериях книг:
, Наукова фантастика, , Зоряний Корсар
 Обложка  Описание  Ссылки
Обложка книги Песнь Надземная Песнь Надземная

 Жанр: Религия и духовность, Эзотерика


ПЕСНЬ НАДЗЕМНАЯ, которая предлагается Искателям Духа, есть Знак Контакта земных путников с Высшими Сферами, с Учителями сердца. Краткие Речения есть своеобразная алгебра Духа, так как Полное Понимание возможно лишь при переходе той Пропасти, что отделяет наш земной мир от Мира Истины.

Примите эти Искры Сердца, посейте их в поле своей Души и Сердца. Если Поле будет благожелательно, Плоды взрастут в Божественном Саду Любви.

Над миром гремит страшная гроза Поединка Любви и Ненависти, Света и Мрака. Не ждите в ужасе конца Поединка, устремитесь на помощь Светлому Воителю, ибо Его Победа — это Победа вашей души, это Победа Любви.

Читать или скачать книгу «Песнь Надземная»
Обложка книги Альтернативна Еволюція Альтернативна Еволюція

 Жанр: Фантастика, Социально-психологическая фантастика, Поэзия, Драматургия, Поэзия, Наука, Образование, Философия, Религия и духовность, Эзотерика


Для чого людина приходить у цей світ?

У чому критерій її Буття?

Яка стежка суджена нашій планеті у III тисячолітті?

Олесь Бердник намагається відповісти на ці запитання у творах, які увійшли до цієї збірки. Автор стверджує: «Альтернативна Еволюція» — ось шлях у майбутнє. Людина покликана засівати поле Буття квітами Любові й Радості. Але зараз над світом гримить поєдинок Світла й Мороку, краси і потворності, — і доля світу залежить від кожного з нас.

До збірки увійшли:

Заповіт людям Землі

Альтернативна Еволюція

Словник Ра (Воскресіння Слова)

Падіння Люцифера

Пора звести блакитиний храм!

«Астероїд свободи». Школа астросталкерів

Це вогняне слово — Свобода

Тайна Христа

Пісня надземна

Читать или скачать книгу «Альтернативна Еволюція»
Обложки нет Вiдслонити завiсу часу ! (на украинском языке)

 Жанр: Фантастика, Научная Фантастика

Обложка книги Вогнесміх Вогнесміх

 Серия:

 Жанр: Фантастика, Фэнтези


Молодий журналіст Гриць Гук, завдяки несподіваній зустрічі в горах Кавказу з дивним юнаком, який оволодів можливістю генетичної самотворчості, стає учасником неймовірних подій і пригод.

Герої книги — старий хлібороб Василь Гук, його сини — космонавт, кібернетик і грунтознавець, доньки — біолог і вчителька — вболівають за долю матері-Природи, за майбутнє рідної землі.

Фантастичні події в книзі примхливо переплітаються з реальністю нашого часу.

Читать или скачать книгу «Вогнесміх»
Обложка книги Вогняний вершник Вогняний вершник

 Жанр: Фантастика, Фэнтези


Молодий криміналіст Григір Бова несподівано стає учасником фантастичних подій. При загадкових і неймовірних обставинах зникла його кохана. В результаті настійних пошуків Бова потрапляє до жителів багатомірності. Перед ним постає захоплююча і мінлива панорама інакобутнього життя, сповненого гострих космічних конфліктів, напруженої боротьби за красу відносин, любові і подвигу в ім’я блага мислячих істот Безміру. Такий основний філософський і художній пафос фантастичного роману «Зоряний Корсар».

Читач також познайомиться з цікавими людськими характерами, стане учасником казкових подій, що змальовані в фантастичній повісті «Вогняний вершник».

Читать или скачать книгу «Вогняний вершник»
Обложки нет Де ви, кобзарі?

 Жанр: Наука, Образование, Культурология, Документальная литература, Публицистика


…кобзарі існували з незапам’ятних часів. Скільки є народ — стільки є й співці у його надрах, як виразники його волі, прагнень, пошуків, поразок і перемог. Вони можуть називатися по-різному — боянами, гуслярами, піснярами, кобзарями, бардами, бандуристами, — проте суть їхня не міняється. Це — речники совісті етносу, його віри в прийдешнє, його історичного оптимізму.

Читать или скачать книгу «Де ви, кобзарі?»
Обложка книги Дике Поле Дике Поле

 Жанр: Фантастика, Фэнтези, Проза, Историческая проза

Обложка книги Діти Безмежжя Діти Безмежжя

 Серия:

 Жанр: Фантастика, Фэнтези, Научная Фантастика


Роман-феєрія


«Діти Безмежжя» — це повість, написана О. Бердником у 1959–1964 рр. Твір — це мрія про грядущу Людину, яка стане правдивою дитиною Безміру, про творчі можливості Людини майбутнього, згармонізованого світу. Це гімн нашим нащадкам, які, здолавши привидів страху, жорстокості та ненависті, стануть новими Титанами, щоб творити нову Землю.

Читать или скачать книгу «Діти Безмежжя»
Обложка книги З далеких планет З далеких планет

 Жанр: Фантастика, Научная Фантастика


Грізний космос. Холодне мерехтіння далеких світів. Ще недавно Всесвіт здавався неприступним. Але сьогодні вже будять громами світанкову тишу ракети, штурмуючи космічні висоти.

Та думка фантастів лине далі, в майбутнє, коли зореплавство стане звичним і буденним.

Друже, прочитавши ці оповідання, ти переживеш разом із зоряними капітанами небезпечні пригоди в глибинах Всесвіту, відчуєш романтику наукових пошуків і відкриттів.

Написали їх уже відомі читачеві українські письменники-фантасти В. Владко, О. Бердник, В. Бережний і викладач Харківського авіаційного інституту В. Міхановський.

Цією збіркою видавництво починає систематичні випуски науково фантастичних оповідань українських радянських письменників.

Читать или скачать книгу «З далеких планет»
Обложка книги За чарівною квіткою За чарівною квіткою

 Жанр: Фантастика, Научная Фантастика, Детское, Детские приключения

Обложки нет Законсервована планета (на украинском языке)

 Жанр: Фантастика, Научная Фантастика

Обложка книги Звездный корсар Звездный корсар

 Серия:

 Жанр: Фантастика, Научная Фантастика


Украинский писатель Олесь Бердник вводит своих героев в странный, непостижимый по привычным меркам мир — с конфликтами, трагедиями, бескомпромиссными поисками истины.

При таинственных обстоятельствах исчезает любимая женщина молодого следователя. Оказывается, что она перенесена в другое измерение… Так завязывается узел острого сюжета в новом фантастическом романе «Звездный Корсар».

Читать или скачать книгу «Звездный корсар»
Обложка книги Знак зодіака Знак зодіака

 Серия: Наукова фантастика

 Жанр: Фантастика, Научная Фантастика


3нак зодіака… Хай не здивує тебе, читачу, що, зазирнувши передусім у зміст цієї книжки, ти не знайдеш оповідання за такою назвою. Це книжка не про надзвичайні відкриття астрономів і не про фантастичні пригоди середньовічних звіздарів, які за рухом світил, місцем перебування сонця серед розкиданих по небу сузір’їв пророкували майбутнє людини. В ній мова йде переважно про нашого сучасника і про того мандрівця в завтрашній день, якому судилося далі розкривати таємниці природи — непізнане й загадкове ставити на службу людству, його кращим ідеалам.

Читать или скачать книгу «Знак зодіака»
Обложка книги Золоті Ворота Золоті Ворота

 Жанр: Поэзия, Драматургия, Поэзия, Наука, Образование, Философия, Документальная литература, Публицистика


«Вся моя літературна та громадська діяльність була спрямована до розкриття у читача вищого космічного рівня мислення, чуття, творчості», — писав Олесь Бердник. Славнозвісний фантаст-дисидент належав до тих рідкісних людей, які здатні відкинути все тимчасове і поверхове, думати одвічними архетипами, жити категоріями Всесвіту, Світла, Любові.

Але пориваючись до вищих сфер, Олесь Бердник ніколи не забував і про Матір-Націю, любов до якої сформувала його творчу сутність. Тож прикметно, що у віршах, містеріях, самвидавних та друкованих статтях, інтерв’ю, котрі увійшли до ЦЬОГО тому, нерідко стоять поруч два слова — Дух і Україна.

Читать или скачать книгу «Золоті Ворота»
Обложка книги Зоряний Корсар Зоряний Корсар

 Серия: , Зоряний Корсар

 Жанр: Фантастика, Фэнтези, Научная Фантастика


Молодий криміналіст Григір Бова несподівано стає учасником фантастичних подій. При загадкових і неймовірних обставинах зникла його кохана. В результаті настійних пошуків Бова потрапляє до жителів багатомірності. Перед ним постає захоплююча і мінлива панорама інакобутнього життя, сповненого гострих космічних конфліктів, напруженої боротьби за красу відносин, любові і подвигу в ім’я блага мислячих істот Безміру. Такий основний філософський і художній пафос фантастичного роману «Зоряний Корсар».

Читать или скачать книгу «Зоряний Корсар»
Обложка книги Камертон Дажбога Камертон Дажбога

 Серия: , Зоряний Корсар

 Жанр: Фантастика, Фэнтези


Цей твір є продовженням роману «Зоряний Корсар».

Читать или скачать книгу «Камертон Дажбога»
Обложки нет Катастрофа

 Серия:

 Жанр: Фантастика, Космическая фантастика, Научная Фантастика


Между Юпитером и Марсом по постоянной орбите вокруг Солнца вращается поток мелких и крупных камней и каменных глыб, достигающих в диаметре десятков и сотен километров. Это так называемый «Пояс астероидов».

Каково его происхождение? Некоторые ученые предполагают, что когда-то в солнечной системе была еще одна планета — Фаэтон, превосходившая размерами Землю, и от неизвестных причин распавшаяся на куски. Пояс астероидов, по мнению этих ученых, составлен из обломков Фаэтона.

В фантастической повести. «Катастрофа» автор рассказывает историю гибели нашей бывшей предполагаемой соседки.

Читать или скачать книгу «Катастрофа»
Обложка книги Кванты или мысль Кванты или мысль

 Жанр: Фантастика, Научная Фантастика

Обложка книги Лабіринт Мінотавра Лабіринт Мінотавра

 Жанр: Фантастика, Эпическая фантастика


До нової книжки відомого українського письменника увійшло три повісті.

Повість-легенда «Лабіринт Мінотавра» розповідає про прекрасне і трагічне життя Гіпатії — жінки-вченого, оригінального мислителя, математика, астронома IV століття. Відзначена І премією на Республіканському конкурсі на кращу науково-художню книжку.

В центрі другої повісті «На вогні святому спалимо розлуку» — життя й пригоди праслов'янського хлопця Зореслава, що шукає «живу воду», третя повість «Хто зважиться — вогняним наречеться» — знайомить читача з юними сміливцями, які летять до далеких світів.

Читать или скачать книгу «Лабіринт Мінотавра»
Обложки нет Людина без серця

 Жанр: Фантастика, Научная Фантастика, Приключения, Приключения


Про авантюриста Петера Стара, що хотів підкорити собі світ.

Читать или скачать книгу «Людина без серця»
Обложки нет Мiжзоряна нянька (на украинском языке)

 Жанр: Фантастика, Научная Фантастика

Обложки нет Марсiанськi 'зайцi' (на украинском языке)

 Жанр: Фантастика, Научная Фантастика

Обложка книги Марсіанські "зайці" Марсіанські "зайці"

 Жанр: Фантастика, Научная Фантастика


…Від підступної космічної хвороби раптово гине весь екіпаж зорельота “Серце”, що мчить до невідомої планети. Лише двоє немовлят — сини капітана зорельота — випадково залишаються живими. Здавалось би, що безпорадні діти неминуче загинуть без догляду. Але ні. Металева нянька — електронний робот — виховала з них сміливих юнаків, які досліджують нововідкриту планету і повертають зореліт на Землю. На Землі їх чекає велике щастя — лікарям вдається повернути життя всім членам екіпажу “Серця”.

Про все це, юні друзі, ви і дізнаєтесь із оповідання “Міжзоряна нянька”.

А прочитавши оповідання “Марсіанські “зайці”, ви разом із героями твору побуваєте на Марсі, зазнаєте багато неймовірних пригод.

Читать или скачать книгу «Марсіанські "зайці"»
Обложка книги Песнь Надземная Песнь Надземная

 Жанр: Религия и духовность, Эзотерика


ПЕСНЬ НАДЗЕМНАЯ, которая предлагается Искателям Духа, есть Знак Контакта земных путников с Высшими Сферами, с Учителями сердца. Краткие Речения есть своеобразная алгебра Духа, так как Полное Понимание возможно лишь при переходе той Пропасти, что отделяет наш земной мир от Мира Истины.

Примите эти Искры Сердца, посейте их в поле своей Души и Сердца. Если Поле будет благожелательно, Плоды взрастут в Божественном Саду Любви.

Над миром гремит страшная гроза Поединка Любви и Ненависти, Света и Мрака. Не ждите в ужасе конца Поединка, устремитесь на помощь Светлому Воителю, ибо Его Победа — это Победа вашей души, это Победа Любви.

Читать или скачать книгу «Песнь Надземная»
Обложка книги Подвиг Вайвасвати Подвиг Вайвасвати

 Серия:

 Жанр: Фантастика, Эпическая фантастика


Олесь Бердник плідно працює на ниві фантастики, кожна його нова книга — це мандрівка не тільки в невідомі світи, а й у безмежжя людських душ. У творах Бердника завжди панує дух високих людських поривань і шукань, атмосфера моральної чистоти і цнотливості, віра в людину.

Читать или скачать книгу «Подвиг Вайвасвати»
Обложки нет Поєдинок на астероїдi (на украинском языке)

 Жанр: Фантастика, Научная Фантастика

Обложки нет Подорож в Антисвiт (на украинском языке)

 Жанр: Фантастика, Научная Фантастика

Обложки нет Поезії

 Жанр: Поэзия, Драматургия, Поэзия

Обложки нет Поза часом i простором (на украинском языке)

 Жанр: Фантастика, Научная Фантастика

Обложка книги Поза часом і простором Поза часом і простором

 Жанр: Фантастика, Научная Фантастика

Обложки нет Покривало Ізіди

 Жанр: Фантастика, Эпическая фантастика


Піфагор… Що про нього знають школярі, окрім знаменитої теореми? Дуже мало. А тим часом, життя старогрецького філософа і математика була бурхливим і драматичним. В молодості Піфагор вирушив мандрувати світом у пошуках розгадки таємниці буття. Відвідав легендарний у той час Єгипет, побував у загадковій Індії, Вавилоні.

Про життя Піфагора, який народився, як припускають, в 580 році до н. е., збереглася жменька історичних фактів і багато легенд. Автор повісті, використовуючи як факти, так і легенди, передає і реальне життя того часу, і фантастичні припущення.

Читать или скачать книгу «Покривало Ізіди»
Обложки нет Призрак идет по земле

 Жанр: Фантастика, Научная Фантастика

Обложки нет Психологiчний двiйник (на украинском языке)

 Жанр: Фантастика, Научная Фантастика

Обложка книги ПІТЬМА ВОГНИЩА НЕ РОЗПАЛЮЄ... ПІТЬМА ВОГНИЩА НЕ РОЗПАЛЮЄ...

 Жанр:


Новий науково-фантастичний роман відомого письменника-фантаста — гостросюжетна оповідь про найболючіші проблеми нашого віку — охоплює минуле, сучасне й прийдешнє Землі. Розмова про космоісторичну естафету віків, про сенс буття та долю цивілізації ведеться від імені автора, в книзі використано автобіографічний матеріал.

Масштаби сюжетної панорами: епоха трипільської культура, період формування Січі Запорозької (часи Байди), XX вік з аналізом феномена Гітлера й Сталіна, XXI вік з футурологічними колізіями, що чекатимуть на наших онуків.


Читать или скачать книгу «ПІТЬМА ВОГНИЩА НЕ РОЗПАЛЮЄ...»
Обложки нет Путешествие в антимир

 Жанр: Фантастика, Научная Фантастика

Обложка книги Пути титанов Пути титанов

 Серия:

 Жанр: Фантастика, Научная Фантастика


Бердник Олесь. Пути титанов. Фантастическая повесть-сказка. Сокращенный авторизованный перевод с украинского В. Доронина и А. Семенова. Изд: «Мир приключений», книга 7, Детгиз, 1962, с. 205–252.

Читать или скачать книгу «Пути титанов»
Обложка книги Розбиваю громи Розбиваю громи

 Жанр: Фантастика, Социально-психологическая фантастика


Василь, Ніна і Гриць чимдуж бігли в’юнкою гірською стежкою. Та чорна хмара невблаганно наздоганяла їх. Оглушливо вдарив грім, і від того гуркоту ніби обвалилося небо. Злива нагло упала на дітей. Вони пірнули під лапату ялину, але й тут патьоки діставали їх. «Що робити, де шукати піонерський табір?» — безпорадно думали вони. Раптом крізь шум і гуркіт долинули слабкі удари дзвону. Діти рушили на цей Поклик. І прийшли до невеличкої дзвіниці, на якій сивоголовий чоловік невпинно бив у дзвони…

Великі зміни у життя дітей внесла ця зустріч. Про них розповідається в гостросюжетній повісті «Розбиваю громи».

Повість «Мати» — це схвильований монолог космонавта перед польотом у зоряні світи.

Читать или скачать книгу «Розбиваю громи»
Обложка книги Сердце Вселенной Сердце Вселенной

 Серия:

 Жанр: Фантастика, Научная Фантастика


1. Олесь Бердник: Катастрофа

2. Олесь Бердник: Путешествие в антимир

3. Олесь Бердник: Сердце Вселенной

Читать или скачать книгу «Сердце Вселенной»
Обложка книги Серце Всесвіту Серце Всесвіту

 Серия:

 Жанр: Фантастика, Научная Фантастика


В Чорне море падає ракета, запущена рік тому радянськими вченими до Сатурна. Біля неї знаходять дивний сфероїд. Вченим пощастило розшифрувати неземні письмена. Це — заклик про допомогу. Радянські вчені, не задумуючись, летять до Сатурна. Солідарність і дружба — основа нашого життя. Неймовірні пригоди хоробрих космонавтів складають захоплюючий сюжет повісті «Серце Всесвіту». В іншій повісті «Катастрофа» розповідається про трагічну загибель четвертої планети нашої системи, яка колись існувала між Марсом і Юпітером.

Читать или скачать книгу «Серце Всесвіту»
Обложка книги Сини Світовида Сини Світовида

 Жанр: Фантастика, Эпическая фантастика

Обложка книги Стріла Часу Стріла Часу

 Серия:

 Жанр: Фантастика, Научная Фантастика

Обложки нет Сузір'я Зелених Риб

 Жанр:


Небувальщина

Читать или скачать книгу «Сузір'я Зелених Риб»
Обложка книги Хто ти? Хто ти?

 Серия:

 Жанр: Фантастика, Героическая фантастика, Фэнтези


Чудової весни зустрічаються юна вчителька Оленка і молодий композитор Микола Горенко. Покохавши одне одного, вони з’єднують назавжди свої долі, всупереч волі батьків, і їдуть в село, щоб нести в народ музику, високу культуру. Життя стає горнилом душ і сердець героїв.

Та жорстока війна розлучила закоханих. Микола падає, смертельно поранений, на березі Дніпра. Оленка народжує на фронтових дорогах дівчинку. Це лише початок розповіді про трагічне і прекрасне життя героїв — наших сучасників.

До книги входить також фантастична феєрія «Радістю перейдемо безодні». В ній розповідається про пригоди наших сміливих нащадків у далеких світах Космосу, про славетні відкриття грядущої науки.

Читать или скачать книгу «Хто ти?»
Обложка книги Чаша Амріти Чаша Амріти

 Серия:

 Жанр: Фантастика, Фэнтези


Український астрофізик Михайло Сагайдак, індійський біолог Свамі Рішідева, американський астронавт Гаррі Соун... Вони здружилися ще у фашистському концтаборі, звідки молодим солдатам союзних військ пощастило майже чудом втекти.

Повоєнні роки не затьмарили, не похитнули давньої дружби. Гаррі готується до польоту на Місяць, Михайло розкриває таємниці далеких галактик, Свамі вивчає складність людської психіки. Але поряд з вершинами наукових досягнень часто діють прірви розпачу й зневіри. Тільки в титанічній боротьбі духу і серця можна відшукати ясну путь до невмирущих цінностей правди та любові.

Феєричний роман «Чаша Амріти» Олеся Бердника торкається важливих питань етики, таємниць буття.

Читать или скачать книгу «Чаша Амріти»
Обложка книги Шляхи титанів Шляхи титанів

 Серия:

 Жанр: Фантастика, Научная Фантастика


В науково-фантастичному романі «Шляхи титанів» автор створює власний варіант майбутнього, де герої долають час і простір, шукають контакти з інопланетними цивілізаціями, мандрують антисвітом. Суспільство, де найбільшою цінністю будуть людський розум і любов, де навіть смерть буде служити торжеству життя - ось камертон цього роману.

Читать или скачать книгу «Шляхи титанів»
Категории
По книгам: А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ы Э Ю Я [EN] [0-9]
По авторам: А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я [EN] [0-9]
По сериям: А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я [EN] [0-9]